Vítejte u nás, jsme Lucka a Míša

Naše společná cesta začala už na střední škole, od té doby se náš život nerozešel. 

Touha tvořit nás od kancelářských stolů odvedla až do kvítí DECOR.  

Tady si plníme sen mít vlastní podnik, který nás bude těšit. A doufáme, že naše snaha bude těšit i vás. 

Naše společnost se zabývá dekorováním slavnostních příležitostí, jako jsou svatby, firemní večírky, oslavy narozenin, baby showers, rozlučky se svobodou, výročí, gender reveal party a jiné oslavy.

Specializujeme se na květinové dekorace z látkových květů, které kombinujeme tak, aby výsledná kompozice působila nerozeznatelně od živých květin. Na základě zadání klienta připravujeme skladbu květin dle jeho požadavků přímo na míru tak, aby vkusně doladily jakoukoli příležitost.


Těšíme se na spolupráci 🤍 L+M


Proč nám dává smysl používat k dekorování látkové květy?

Látkové nebo umělé květiny jsou svým vzhledem už na takové úrovni, že laik mnohdy nepozná rozdíl. Naše zkušenost s živými květinami nám umožňuje na trhu vybírat ty nejvěrnější kopie rostlin.

Můžeme s klientem konzultovat výsledný produkt ještě před událostí, a tak dopředu ví, že bude přesně podle jeho představ.

Upcycling je pro nás další důležitou motivací. Neplýtvá se, protože květy se po ošetření dají používat znovu a znovu a vypadají stále stejně. Proto vám můžeme květinové dekorace nabídnout vždy v té nejlepší kvalitě.

Dalším benefitem, který ocení především alergici, je to že vás např. na svatbě nezaskočí alergická rýma, nebo červené oči.

Cena látkových květů, těch krásných kvalitních, je vyšší. Díky tomu, že si květinové dekorace můžete u nás pouze pronajmout, je cena velmi příznivá. Proto můžete mít velkolepou květinovou výzdobu, a to i s menším rozpočtem.

Živé květy milujeme a také s nimi rády pracujeme. Uvážeme vám z nich svatební kytici, ke které pak připravíme další květinové dekorace z látkových květů ve stejné kompozici.